Oprawa liniowa FUSION – dowolnie łącz, kształtuj, oświetlaj

Zapewnij swoim przestrzeniom równomierne, jednorodne i doskonale rozproszone światło dzięki oprawie liniowej FUSION. Ta wszechstronna oprawa doskonale nadaje się do oświetlania różnych typów pomieszczeń.

Kreatywność bez granic

Seria opraw liniowych FUSION obejmuje produkty o zakresie mocy od 20 do 60W oraz temperaturze barwowej 4000K. Skuteczność opraw wynosi imponujące 130 lm/W. Możesz regulować kąty rozsyłania światła za pomocą soczewek, dostosowując je do swoich preferencji, a nawet eliminując efekt “olśnienia” za pomocą osłony UGR.

Dostosowana do Twoich potrzeb

Dzięki różnym wariantom mocy i różnym długościom, opraw, możesz je idealne dopasować do każdego wnętrza. Ich uniwersalny kształt ułatwia montaż na zawiesiach lub natynkowo.

Bezproblemowe łączenie

Jedną z największych zalet opraw liniowych serii FUSION jest możliwość praktycznie bez narzędziowego łączenia opraw za pomocą wbudowanych łączników, które stanowią standardowe wyposażenie. To umożliwia tworzenie jednolitych, ciągłych linii świetlnych i budowanie różnorodnych układów oświetleniowych o dowolnych kształtach

Trwałość i wydajność

Korpus oprawy wykonano z wytrzymałego aluminium, które nie tylko zapewnia długą żywotność, ale także skutecznie odprowadza ciepło. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko energooszczędność, ale również bezpieczeństwo użytkowania.

Zastosowanie:
 • Biura i przestrzenie użytku komercyjnego: centra handlowe, hale wystawowe, hotele, restauracje i miejsca pracy – oprawy liniowe FUSION zapewnią równomierne oświetlenie każdej dużej przestrzeni.
 • Sale konferencyjne i wykładowe: stwórz idealne warunki oświetleniowe dla uczestników spotkań, prelegentów oraz odpowiednie miejsca prezentacji materiałów dydaktycznych.
 • Magazyny i hale produkcyjne: odpowiednie oświetlenie na obszarach roboczych oraz optymalizacja zużycia energii to zasługa zastosowania w oprawach FUSION sensorów Merrytek i technologii Daylight Harvesting.
 • Sklepy i galerie handlowe: estetyczne i równomierne oświetlenie wybranych powierzchni, podkreślanie produktów i elementów architektonicznych nigdy nie było prostsze.
Parametry techniczne:
 • Moc: 20W/40W/60W,
 • skuteczność świetlna: 130 lm/W,
 • wymienne soczewki: P18/ LR40/ PC120/ 30×60/ 60×90 /90×110 / osłona UGR
 • temperatura barwowa: neutralna 4000K,
 • klasa odporności mechanicznej: IK08
 • klasa szczelności: IP20,
 • funkcja ściemniania: TAK,
 • bardzo wysoka żywotność: określona parametrem L70B50 na poziomie 50 000 godzin,
 • gwarancja 5 lat.

Odkryj potencjał opraw liniowych FUSION i stwórz oświetlenie, które spełni Twoje oczekiwania.


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły