Innowacyjne i efektywne rozwiązania LED line na targach Light + Building we Frankfurcie

Opublikowano:

W 2024 nie zwalniamy tempa! W dniach 3-8 marca uczestniczyliśmy w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – targach Light + Building 2024 we Frankfurcie. Przestrzeń targów była dla nas nie tylko okazją do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań, zgodnych ze współczesnymi trendami, ale także niepowtarzalną możliwością do współtworzenia przyszłości branży oświetleniowej.

Zapraszamy na targi Light + Building we Frankfurcie!

Opublikowano:

Jesteśmy na największych targach branży oświetleniowej – Light + Building 2024 we Frankfurcie! Jeśli chcecie poznać nasze najnowsze produkty, inteligentne i komplementarne systemy oświetleniowe, koniecznie odwiedźcie nas w hali 4.1 na stoisku D49! To wydarzenie pełne intensywnych chwil, kreatywnych inspiracji oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań LED line.

Odwiedź nas na targach Light+Building 2024 we Frankfurcie!

Opublikowano:

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny będziemy częścią jednego z największych i najważniejszych wydarzeń na świecie dla branży oświetleniowej i inżynierii budowlanej – targów branżowych Light + Building 2024. To prestiżowe wydarzenie odbędzie się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 3 do 8 marca.

CAMINO – najlepszy wybór wśród opraw ulicznych

Opublikowano:

Inwestorzy poszukują oświetlenia zewnętrznego, w tym ulicznego, które jest energooszczędne i efektywne, a przy tym gwarantuje niskie koszty utrzymania. Oprawa CAMINO to przykład takiego produktu. Stanowi idealne rozwiązanie dla inwestorów – jednostek samorządu terytorialnego, deweloperów, podmiotów realizujących duże inwestycje.

Panel Slim UGR<19 - Wysoka jakość i niskie olśnienie

Opublikowano:

Panel o mocy 40W to oprawa dla naprawdę wymagających. Stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują energooszczędnych i wydajnych źródeł światła do swoich projektów oświetleniowych. Jego cechy i jakość oświetlenia stanowią klucz do komfortowego oświetlenia w przestrzeniach biurowych, handlowych i edukacyjnych, oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest ograniczenie olśnienia dla komfortu użytkowników, a przy tym liczy się elegancki design.

Nowoczesne urządzenie AED dostępne w siedzibie LED line

Opublikowano:

Mamy świetne wieści do podzielenia się z naszymi klientami i społecznością lokalną! W ostatnich dniach LED line zainstalowało nowoczesne urządzenie AED (Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny) na fasadzie naszego głównego budynku. Ta inwestycja nie tylko zwiększa bezpieczeństwo naszych pracowników, ale również stawia naszą siedzibę jako punkt, gdzie społeczność może liczyć na szybką pomoc w nagłych przypadkach.

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły