OBIEKTY SPORTOWE KUBATROWE w Szczecinie

Opublikowano:

Nie zwalniamy tempa! Jesteśmy aktywnie zaangażowani w branżowe wydarzenia – regularnie uczestniczymy w konferencjach, targach i spotkaniach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i wymianą doświadczeń z ekspertami sektora oświetleniowego.

Certyfikat dla opraw LINKER

Opublikowano:

Oprawy liniowe LINKER zostały uhonorowane prestiżowym certyfikatem jakości TÜV SÜD! To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów i zaangażowania w spełnienie najbardziej rygorystycznych norm jakościowych.

Oprawy przemysłowe LINKER dla wymagających

Opublikowano:

Oferta opraw przemysłowych właśnie się powiększyła! Przedstawiamy nowe produkty w rodzinie LED line PRIME LINKER – oprawę o nowej mocy 30W i 40W w kolorze czarnym.

Oprawy drogowe LED line STREETLITE

Opublikowano:

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznego i komfortowego otoczenia. Dzięki oprawom STREETLITE możesz zapewnić to wszystko w doskonałej cenie!

Zasilacze LED – niższe zużycie energii

Opublikowano:

Zapraszamy do odkrycia nowych produktów w naszej ofercie – zasilaczy LED line PRIME. Dostępne w różnych modelach i konfiguracjach, są idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących niezawodnych i energooszczędnych zasilaczy.

Oświetlenie przemysłowe LED – HIGH-BAY ECOBEAM

Opublikowano:

HIGH-BAY ECOBEAM to ekonomiczne, wydajne
oświetlenie przemysłowe LED o solidnych parametrach. Produkt zapewnia jasne, komfortowe światło przy wydajności 100lm/W. To optymalny wybór oświetlenia do hal produkcyjnych, magazynów, hal sportowych i innych przestrzeni przemysłowych.

Lampa Stołowa z Trzema Kolorami Światła!

Opublikowano:

Witaj w świecie nowych możliwości oświetlenia! Lampa stołowa RIWIA nie tylko zapewnia trzy różne barwy światła – zimną biel, ciepłą biel i naturalną biel – ale również daje Ci kontrolę nad jasnością, aby dopasować oświetlenie do każdej sytuacji. To więcej niż tylko lampa – to rewolucja w kreowaniu atmosfery w Twoim otoczeniu.

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły