CAMINO – najlepszy wybór wśród opraw ulicznych

Oprawa zewnętrzna CAMINO, sprawdzi się nie tylko do oświetlania ulic, ale także parkingów, parków, placów czy innych rozległych terenów zewnętrznych

Inwestorzy poszukują oświetlenia zewnętrznego, w tym ulicznego, które jest energooszczędne i efektywne, a przy tym gwarantuje niskie koszty utrzymania. Oprawa CAMINO to przykład takiego produktu. Stanowi idealne rozwiązanie dla inwestorów – jednostek samorządu terytorialnego, deweloperów, podmiotów realizujących duże inwestycje.

Oszczędność energii

CAMINO to oprawa zewnętrzna o bardzo wysokiej skuteczności świetlnej 140lm/W, przez co gwarantuje nie tylko doskonałe oświetlenie, czy znaczną oszczędność energii, ale także pieniędzy. Zainwestuj w efektywność, zmniejszając koszty związane z zużyciem prądu.

Niezawodność markowych diod LUMILEDS

Wyposażona w markowe diody LUMILEDS, oprawa zapewnia niezawodność
i trwałość oświetlenia. Zadbaliśmy o jakość, na której można polegać. Żywotność oprawy oświetleniowej, która w praktyce jest określana jako L70B50 – 100 000 godzin, oznacza, że po określonym czasie pracy co najmniej 50% diod LED w oprawie nadal będzie świecić z jasnością wynoszącą co najmniej 70% ich pierwotnej wartości.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dzięki zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu o poziomie 10kV, nasza oprawa jest chroniona przed nagłymi skokami napięcia, co przekłada się na ograniczenie potrzeb konserwacyjnych i wymiany podzespołów.

Elastyczność montażu

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów – zadbaliśmy także o łatwy i elastyczny montaż, dając możliwość uchylenia oprawy o +/- 15 stopni lub montaż pod kątem 90 stopni. Soczewka T2M zapewnia natomiast optymalnie dobrany kąt świecenia 150×110 st. dla opraw drogowych. Ta funkcjonalność pozawala idealnie dostosować oświetlenie do konkretnych warunków otoczenia.

Długi okres gwarancji

Cenimy sobie zaufanie naszych partnerów i klientów. Dlatego na oprawę
CAMINO oferujemy 5-letnią gwarancję, aby mogli spokojnie cieszyć się doskonałym oświetleniem przez długi czas.

Doskonała cena

Nasza oferta wyróżnia się wśród opraw o zbliżonych parametrach rewelacyjną ceną. Co warte podkreślenia, oferujemy wysoką jakość – w tym klosz wykonany ze szkła hartowanego i obudowę wykonaną z odlewu aluminium.

Zainwestuj w efektywne, niezawodne i oszczędne oświetlenie zewnętrzne. Wybierz naszą oprawę, która nie tylko spełni, ale przewyższy Twoje oczekiwania.
Najważniejsze parametry techniczne:
 • moce: 50W – 100W – 150W – 200W
 • skuteczność świetlna: 140 lm/W
 • markowe źródło światła SMD LED 2835 uznanego producenta LUMILEDS
 • L70B50 – 100.000h
 • stopień szczelności: IP66
 • temperatura barwowa: 4000K
 • soczewka T2M zapewnia kąt świecenia 150×110 st.
 • obudowa: odlew aluminiowy
 • klosz: szkło hartowane
 • kąt montażu +/- 15 st. oraz 90 st.
 • 5 lat gwarancji
Dostępne modele oprawy CAMINO
Symbol Moc Strumień świetlny Temperatura barwowa
203105 50W 7000lm 4000K
203112 100W 14000lm 4000K
203129 150W 21000lm 4000K
203136 200W 28000lm 4000K

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły