Panel Slim UGR<19 – Wysoka jakość i niskie olśnienie

Wysoka jakość i niskie olśnienie

Panel o mocy 40W to oprawa dla naprawdę wymagających. Stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują energooszczędnych i wydajnych źródeł światła do swoich projektów oświetleniowych. Jego cechy i jakość oświetlenia stanowią klucz do komfortowego oświetlenia w przestrzeniach biurowych, handlowych i edukacyjnych, oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest ograniczenie olśnienia dla komfortu użytkowników, a przy tym liczy się elegancki design.

Czym się wyróżnia panel LED line PRIME Slim?
  • Ultra cienki design: nasz panel PRIME Slim, o grubości zaledwie 9 mm, jest niezwykle smukły, co sprawia, że doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.
  • Innowacyjny klosz: Wyposażony w klosz typu yellow free, panel PRIME Slim nie żółknie, a mikropryzmatyczna faktura zapewnia wysoką przepuszczalność światła, jednocześnie ograniczając olśnienie (wskaźnik UGR<19), co korzystnie wpływa na komfort wizualny.
  • Niezawodność, trwałość i wydajność: oprawa jest wyposażona w zasilacz klasy premium marki LIFUD, który zapewnia pięcioletnią gwarancję na bezawaryjną pracę oraz długą żywotność  oznaczonej jako L70B50 -50 000 godzin. W praktyce oznacza to, że po upływie określonego czasu pracy, przynajmniej 50% diod w oprawie będzie nadal świecić z jasnością co najmniej 70% swojej początkowej wartości.  Panel posiada również imponujący strumień świetlny, wynoszący 4400 lm oraz skuteczność 110 lm/W, co zawdzięcza zastosowaniu wysokowydajnych diod SMD LED 4014 marki SAMSUNG.
  • Wszechstronny montaż: Oprawa oferuje różne opcje montażu, od montażu podtynkowego w modułowych sufitach po montaż natynkowy przy pomocy ramki

Z panelem Slim UGR<19 zyskasz energooszczędne, efektywne oświetlenie i przyjazne dla oczu, które doskonale sprawdzi się w wielu różnych rodzajach pomieszczeń. 

Główne cechy produktu:
  • Moc: 40W 
  • Temperatura barwowa: 4000k
  • Strumień światła: 4400 lm
  • Wskaźnik UGR<19
  • Standardowy rozmiar: 60x60cm
  • Gwarancja: 5 lat

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły