Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny będziemy częścią jednego z największych i najważniejszych wydarzeń na świecie dla branży oświetleniowej i inżynierii budowlanej – targów branżowych Light + Building 2024. To prestiżowe wydarzenie odbędzie się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 3 do 8 marca. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego rozświetlonego stoiska D49 w hali 4.1, na którym będziemy reprezentować polski sektor oświetlenia LED.

Light+Building to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z aktualnymi trendami w branży oświetlenia i elektrotechniki. Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze innowacje i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszego sektora. Zespół naszych specjalistów będzie cały czas do Państwa dyspozycji i z przyjemnością podzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Podczas ostatniej edycji targów Light + Building wzięło udział ponad 1530 wystawców, przyciągając ponad 92.800 odwiedzających. To świetne świadectwo prestiżu i znaczenia tych targów w branży.

Cieszmy się razem tą fascynującą podróżą po świetle i innowacjach! Do zobaczenia we Frankfurcie!


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły