LED line PRIME Panel Backlit – gdy komfort i jakość oświetlenia odgrywają kluczową rolę

Ten panel Backlit o mocy 42W i niezrównanej na rynku wydajności 150lm/W, to oprawa dla naprawdę wymagających. Stanowi idealne rozwiązanie w przypadku tych, którzy poszukują energooszczędnych i wydajnych źródeł światła do eleganckich projektów oświetleniowych. Jego cechy i jakość stanowią klucz do komfortowego oświetlenia w przestrzeniach biurowych, komercyjnych i edukacyjnych, oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest ograniczenie olśnienia dla komfortu użytkowników, a przy tym liczy się stylowy design.

Czym się wyróżnia ten model panelu LED line PRIME?
 • Technologia Backlit: Oprawa posiada konstrukcję typu backlit, co oznacza umieszczenie diod LED z tyłu korpusu zapewniających wysoki i równomierny strumień świetlny.
 • Perfekcyjny klosz: Nie martw się żółknięciem! Nasz klosz typu yellow-free, nie żółknie i zachowuje swoją przejrzystość. Dodatkowo, klosz o fakturze mikropryzmatycznej zapewnia wysoką przepuszczalność światła, eliminując jednocześnie olśnienie. Efekt? Niezrównanie komfortowe oświetlenie o współczynniku UGR<19.
 • Zasilacz w Klasie Premium: Gwarantujemy bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania, dzięki zasilaczowi w klasie premium. 5-letnia gwarancja to dowód na nasze zaufanie do solidności produktu.
 • Bezawaryjność i Efektywność: Z dumą oferujemy 6300 lm światła przy ekstra wysokiej skuteczności 150 lm/W. To wyróżniające osiągnięcie na rynku! Wysokowydajne diody SMD LED 2835 oraz solidny zasilacz zapewnią bezawaryjną pracę.
 • Gwarancja bezpieczeństwa: Panel Backlit spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa o czym świadczy Atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, który posiada oprawa. To prestiżowe potwierdzenie, że nasz produkt jest nie tylko bezpieczny dla zdrowia i środowiska, ale także spełnia surowe normy jakości. Atestacja PZH buduje zaufanie i wiarygodność naszego produktu, potwierdzając naszą troskę o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników.
 • Wszechstronny montaż: Oprawa oferuje różne opcje montażu, od montażu podtynkowego w modułowych sufitach po montaż natynkowy przy pomocy ramki.

Z panelem Backlit zyskasz energooszczędne, efektywne oświetlenie, przyjazne dla oczu, które doskonale sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających przestrzeniach.


Główne cechy produktu:
 • Moc: 42W
 • Temperatura barwowa: 4000K
 • Wydajność: 150lm/W
 • Strumień światła: 6300lm
 • Wskaźnik UGR<19
 • Standardowy rozmiar: 60x60cm
 • Gwarancja: 5 lat

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły