Zapraszamy na targi Light + Building we Frankfurcie!

Jesteśmy na największych targach branży oświetleniowej – Light + Building 2024 we Frankfurcie! Jeśli chcecie poznać nasze najnowsze produkty, inteligentne i komplementarne systemy oświetleniowe, koniecznie odwiedźcie nas w hali 4.1 na stoisku D49! To wydarzenie pełne intensywnych chwil, kreatywnych inspiracji oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań LED line.

Minimalistyczny design naszej przestrzeni targowej emanuje efektywnym i efektownym oświetleniem, które tworzy wyjątkową, przyjemną dla zmysłów, atmosferę. Poczujecie się tu naprawdę dobrze! Z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy dedykowaną ściankę do zdjęć, na której rozświetlające tuby LED tworzą kształt skrzydeł – idealne tło do zdjęć dla wszystkich aktywnych  w mediach społecznościowych.

Do piątku 08.03 możecie odwiedzić nasze stoisko i zobaczyć najnowsze produkty oraz rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami! Nas eksperci chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi. Czekamy na Wasze odwiedziny, aby wspólnie cieszyć się światem innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych!


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły