Innowacyjne i efektywne rozwiązania LED line na targach Light + Building we Frankfurcie

W 2024 nie zwalniamy tempa! W dniach 3-8 marca uczestniczyliśmy w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – targach Light + Building 2024 we Frankfurcie. Przestrzeń targów była dla nas nie tylko okazją do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań, zgodnych ze współczesnymi trendami, ale także niepowtarzalną możliwością do współtworzenia przyszłości branży oświetleniowej.
Po pierwsze: innowacja

Na stoisku LED line, utrzymanym w charakterystycznej kolorystyce marki, odwiedzający mieli okazję poznać portfolio naszych nowości produktowych. Oferta LED line obejmuje inteligentne i komplementarne systemy oświetleniowe, optymalizujące zarówno komfort użytkowania, jak i efektywność energetyczną. Nasze produkty od lat spotkają się z uznaniem użytkowników ze względu na swoją funkcjonalność, estetykę i zastosowanie najnowszych technologii LED. Ich benefity docenili także odwiedzający nasze stoisko.

Stoisko świet(l)nie zaaranżowane

Minimalistyczna aranżacja stoiska przykuwała uwagę gości i podkreślała to, co najważniejsze – efektowne i efektywne oświetlenie. Z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy dedykowaną ściankę do zdjęć, na której rozświetlające panele LED tworzyły kształt skrzydeł. Pomysł cieszył się ogromną popularnością – goście z radością wykonywali zdjęcia, oznaczając nas w mediach społecznościowych.

Inspirujące prezentacje ekspertów

Podczas targów nasi eksperci poprowadzili inspirujące prezentacje na temat najnowszych trendów w branży oświetleniowej oraz rozwiązań LED line. Dzięki temu nasi goście mieli okazję dowiedzieć się więcej o przyszłości oświetlenia inteligentnego, zastosowaniu technologii LED w projektach architektonicznych oraz o korzyściach płynących z rozwiązań LED. Nasi fachowcy starali się dopasować do potrzeb użytkowników najlepsze rozwiązania, zapewniające najszybszy zwrot z inwestycji.

Czas spotkań z Partnerami Handlowymi i nowymi klientami

Light & Building to nie tylko arena prezentacji nowości, ale także doskonała platforma networkingu i budowania relacji biznesowych. Nasz zespół aktywnie uczestniczył w spotkaniach z partnerami oraz nawiązywał nowe kontakty z klientami. Eksperci LED line chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi.

Cieszymy się, że po raz kolejny byliśmy częścią tego prestiżowego wydarzenia, które kształtuje kierunek rozwoju branży oświetleniowej. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wspólnie z nami spędzili ten czas. Do zobaczenia na kolejnych targach!


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły