Miejsce pracy:

Województwo:
– lubuskie
– wielkopolskie
– zachodniopomorskie

Rodzaj umowy:

umowa o pracę

Wymiar pracy:

pełny etat

Tryb pracy:

terenowa

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Opieka nad klientami i utrzymywanie stałej współpracy z klientami na podległym regionie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kluczowych klientów
  • Regularne spotkania bezpośrednie z klientami
  • Pozyskiwanie zamówień u klientów
  • Doradztwo klientom w zakresie doboru i planowania oświetlenia, audyty oświetleniowe
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dot. segmentu oraz konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Realizację wyznaczonych celów i zadań

NASZE WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej
  • Umiejętność planowania własnej pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Odpowiedzialność za osiągane wyniki regionu
  • Otwartość na budowanie stałych relacji z klientem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

TO OFERUJEMY:

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: auto służbowe, telefon, laptop
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży oświetleniowej
  • Liczne szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wolne weekendy
  • Rabaty pracownicze na zakupy produktów dostępnych w LEDIN Group
  • elastyczny czas pracy

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.