Dlaczego warto dołączyć do grona kontrahentów LED line® ?

• Możliwość powiększenia asortymentu o innowacyjne produkty

Oferujemy specjalistyczne produkty oświetleniowe, które nie są dostępne w sieciach sklepów DIY i elektromarketach. Pozwoli to Państwu zwiększyć grono klientów o osoby poszukujące produktów klasy premium, a także klientów powracających po produkty LED line®.

• Dostęp do bogatej bazy produktów

Katalog LED line® obejmuje starannie wyselekcjonowane, zróżnicowane produkty oświetleniowe, które gwarancją kompleksowe wyposażenie sklepu w oświetlenie LED. 

Wciąż staramy się poprawiać atrakcyjność naszej oferty i wzbogacać nasz asortyment o nowe produkty, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

• Dostęp do platformy BIMobject

Nasza firma korzysta z usług platformy BIMobject, która umożliwia nam wymianę informacji z użytkownikami chmury obiektów BIM, w tym głównie architektami, projektantami oraz wykonawcami. W ten sposób oświetlenie LED line® może być wykorzystywane przy tworzeniu obiektów BIM, w tym np. dekoracyjnego oświetlenia w salonie, łazience lub kuchni.

• Integracja systemów z bazami danych partnerów

Naszym kontrahentom udostępniamy niezbędne pliki integracyjne XML oraz CVS, by mów ten sposób stworzyć w pełni zautomatyzowany, skuteczny system dodawania i aktualizowania produktów w bazach danych naszych partnerów. Ułatwia to przede wszystkim kontrolowanie stanów magazynowych i cen katalogowych poszczególnych towarów.

• Gwarancja stałej współpracy

Współpraca z naszymi stałymi dostawcami oparta jest na zasadzie partnerstwa, dbając przy tym o rzetelność i wzajemny szacunek. Wszyscy nasi kontrahenci mogą liczyć na sprawną komunikację i terminowość dostaw. Zamówienia składane poprzez platformę B2B do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia – 95% produktów jest gotowa do wysyłki już w dniu złożenia zamówienia. 

• Wzbogacenie oferty o produkty najwyższej jakości

Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że oferują produkty najwyższej jakości, poddawane testom jakościowym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Dzięki temu nasi kontrahenci mają pewność, że produkty trafiające do rąk klientów spełniają wszelkie zasady bezpieczeństwa i trwałości, są zgodne z parametrami i obowiązującymi normami, którym podlegają źródła światła oraz oprawy oświetleniowe.

• Dostęp do nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego i bezpłatnych szkoleń

Nasza wieloletnia obecność na rynku oświetleniowym, bogate doświadczenie i własne laboratorium fotometryczne sprawia, że jesteśmy w stanie przekazać naszym kontrahentom nie tylko gotowe produkty, ale także rozległą wiedzę na temat oświetlenia LED. Wszyscy nasi partnerzy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń sprzedażowych i specjalistycznych, po których otrzymują imienny certyfikat.

 
• Doradztwo i wsparcie techniczne naszych specjalistów

Z przyjemnością pomagamy naszym kontrahentom i klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie instalacji oświetleniowej, a także służymy doradztwem podczas jej instalacji.

• Wsparcie marketingowe

Nasi partnerzy mogą liczyć na dostęp do wszystkich materiałów marketingowych tworzonych przez LED line®, w tym aktualnych katalogów i materiałów reklamowych zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Chętnie wspieramy wszelkie akcje promocyjne przygotowywane przez naszych partnerów, biorąc w nich aktywny udział.

Zostań sprzedawcą oświetlenia LED line®

LED line® to prężnie rozwijający się producent oświetlenia LED, który współpracuje z międzynarodowymi dystrybutorami oraz punktami sprzedaży w ponad 25 krajach na całym świecie. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji oświetlenia, dbając przy tym o ich funkcjonalność i nowoczesny design.

Z kim współpracujemy?

Nasza oferta współpracy skierowana jest zarówno do grup zakupowych, jak również do niewielkich, rodzinnych sklepów specjalizujących się w sprzedaży oświetlenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chciałby sprzedawać i promować produkty LED line® w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Zapraszamy do współpracy:

•    dystrybutorów oświetlenia,
•    hurtownie elektryczne i elektrotechniczne,
•    hurtownie oświetleniowe,
•    salony i salony z oświetleniem,
•    sklepy elektryczne,
•    pozostałe punkty sprzedaży.


 

Zainteresowanych współpracą zachęcamy do wypełnienia formularza:

Chce otrzymać katalog na podane dane adresowe

Pola oznaczone * są wymagane