Dlaczego warto dołączyć do grona partnerów LED line®?

Współpraca B2B z firmami instalatorskimi

Jesteśmy producentem wysokiej jakości oświetlenia LED, które zdobywa uznanie profesjonalistów zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki wciąż poszukujemy nowych partnerów biznesowych, którzy będą zainteresowani  współpracą handlową z naszymi sieciami dystrybucji. Wszystkie pytania dotyczące współpracy przekazywane są naszym dystrybutorom, którzy chętnie wyjaśniają kwestię związaną z zasadami współpracy. 

Z kim współpracujemy?

Naszą ofertę kierujemy m.in. do firm monterskich i instalatorskich, które od lat chętnie wykorzystują oświetlenie LED line®  w swoich realizacjach. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, chcą bliżej poznać świat innowacyjnego oświetlenia LED, a także wesprzeć nas w dystrybucji najwyższej jakości produktów. 

Zapraszamy do współpracy:

•    elektryków i instalatorów,
•    doświadczonych i solidnych wykonawców,
•    stolarzy oraz wykonawców schodów,
•    firmy budowlane zajmujące się pracami wykończeniowymi.

• Dostęp do produktów najwyższej jakości 

W LED line®  dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale także o zadowolenie klientów. Nasze oświetlenie bazuje na komponentach od znanych i cenionych dostawców, w tym m.in. CREE, OSRAM, SAMSUNG, MEAN WELL, LUMILEDS. Parametry poszczególnych elementów badane są w naszym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED Line®, a przed opuszczeniem magazynu każda partia produktów podlega ścisłej kontroli jakości. Tym co wyróżnia nasze produkty jest długi okres gwarancji.

• Gwarancja bezpieczeństwa

Nasze produkty są bezpieczne dla użytkownika i spełniają wszelkie wymogi formalno-prawne, jakim musi podlegać oświetlenie – również w kwestii bezpieczeństwa opakowania. Źródła światła LED line® pozbawione są substancji szkodliwych dla zdrowia, takich jak m.in. rtęć lub ołów. Każdy z produktów został starannie przebadany pod kątem temperatury pracy oraz ergonomii pracy użytkownika. Produkty posiadają liczne certyfikaty bezpieczeństwa, w tym m.in. atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny).
 

• Udział w prestiżowych szkoleniach

Nasi partnerzy biorą udział w cyklicznych szkoleniach produktowych oraz technicznych, w zakresie instalacji opraw przemysłowych i systemów automatyki, a także korzyści płynących z wyboru technologii LED. Szkolenia prowadzone są przez naszą wykwalifikowaną kadrę w nowoczesnym, w pełni wyposażonym laboratorium z bazą szkoleniową dla instalatorów. 

• Stały kontakt z partnerami

Nasi partnerzy handlowi mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie telefoniczne w trakcie prac montażowych. Do ich dyspozycji pozostawiamy nasze najnowsze katalogi (zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej), a także wszelkie materiały promocyjne i pliki integracyjne. Co ważne, ponad 95% produktów zaprezentowanych w ofercie jest dostępna „od ręki” w naszym magazynie centralnym w Ostrołęce, w północno-wschodniej Polsce. Gwarantujemy najkrótszy możliwy czas dostawy do klienta, niejednokrotnie z wysyłką jeszcze tego samego dnia.
 

• Współpraca z cenioną, międzynarodową marką

Produkty LED line®  sprzedawane są w 25 krajach na całym świecie. Od 2014 roku jesteśmy uczestnikiem Międzynarodowych Targów Światła w Warszawie, a od 2018 roku mamy zaszczyt być wystawcą na największych targach oświetlenia, elektroniki oraz automatyki domów i obiektów LIGHT+BUILDING we Frankfurcie nad Menem. Nasze produkty są nagradzane za ich unikatowe wzornictwo oraz innowacyjność, czego dowodem jest m.in. nagroda Innowatory WPROST 2015, Laur Klienta 2012 i 2013, Nagroda Ministra Środowiska w konkursie „Produkt w obiegu” 2018 oraz Nagroda Targów Silesia EXPO 2018.

• Dostęp do plików fotometrycznych DIALux i RELUX

W naszym Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line® prowadzimy nie tylko badania jakości produkowanego oświetlenia, ale także tworzymy pliki i bryły fotometryczne, które udostępniamy naszym partnerom. Korzystając z oferty LED line®, otrzymujecie Państwo najnowsze pliki fotometryczne *.ies oraz *.ldt, które można importować do programu DIALux oraz RELUX. Biblioteka ze wszystkimi dostępnymi plikami znajduje się na stronie produktu w sekcji „pliki do pobrania”, co ułatwia pracę z konkretnym typem oświetlenia i dopasowaniem go do danego projektu. W razie potrzeby służymy wsparciem podczas tworzenia nietypowych brył fotometrycznych do spersonalizowanych projektów.
 

Pobierz bezpłatne oprogramowanie:


 

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi partnerami biznesowymi, z którymi wspólnie pracować będziemy przy nietypowych, innowacyjnych projektach. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do wypełnienia formularza:

 

Chce otrzymać katalog na podane dane adresowe

Pola oznaczone * są wymagane