W jaki sposób współpracujemy z projektantami i architektami?

Nasi specjaliści od wielu lat z pasją i zaangażowaniem wspierają działania projektantów, pomagając im w doborze najbardziej optymalnego oświetlenia do projektowanych przez nich wnętrz. Wiemy, jak ważnym elementem każdej przestrzeni jest odpowiednie światło, dlatego też dbamy o to, by dostarczane przez nas źródła światła były spójne z projektem i tworzyły harmonijną wizualizację gwarantującą zadowolenie klienta. 

Firma LEDIN zapewnia współpracę z zespołem ekspertów i dedykowanym działem obsługi koordynującym współpracę na linii architekt/projektant – dystrybutor – producent (LEDIN).

Zapewniamy kontakt zarówno telefoniczny jak i wsparcie w zakresie doradztwa technicznego w siedzibie inwestora/architekta w celu przeprowadzenia wstępnej analizy potrzeb. Jeśli zostanie wyrażona wola, jeden z naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży przedstawi wybrane modele oświetlenia na żywo. Wszelkie potrzeby zostaną omówione ze specjalistą i zostaną uwzględnione w projekcie tak, aby finalny efekt spotkał się z oczekiwaniami architekta/projektanta.

Jeśli projekt dotyczy inwestycji zagranicznych jesteśmy w stanie przeprowadzić konsultacje, spotkania i doradztwo w formie wideokonferencji za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi, w tym Microsoft Teams. Istnieje możliwość udostępnienie (wysłania) próbek zgodnie z warunkami handlowymi firmy.

Dodatkowo, dysponujemy własną podstroną na stronie naszej marki, gdzie opublikujemy nazwę biura projektowego, przedstawimy prezentację fotograficzną i opiszemy szczegóły projektu (Case Study) jako dodatkowa reklama biura.

 

 

Profesjonalne wsparcie dla projektantów wnętrz i architektów

LED line® to polska marka oświetleniowa, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dbamy nie tylko o walory użytkowe oferowanych przez nas produktów, ale też najwyższą jakość ich wykonania i niepowtarzalny design.
 
Od ponad dziesięciu lat łączymy piękno z funkcjonalnością, a efektami naszych prac pragniemy dzielić się z zaufanymi partnerami, którzy zdecydują się na współpracę partnerską z LED line®. Istotnym elementem naszej działalności jest współpraca z architektami i projektantami, którym dostarczamy oświetlenie specjalnie dobrane do ich projektu.

 

• Gdzie można zobaczyć nasze realizacje?

W LED line® stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też staramy się podążać za najnowszymi trendami w branży oświetlenia LED. Wszystkie nasze inspiracje, premiery produktowe i zrealizowane projekty publikujemy na naszym profilu na Pinterest i Facebooku, a także w wiadomościach wysyłanych subskrybentom zapisanym do newslettera. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w social media, a także zapisania się do newslettera, by być na bieżąco ze wszystkimi nowymi projektami oświetleniowymi w LED line®

Co więcej, w galerii realizacji udostępniamy zdjęcia ze zrealizowanych projektów, w których wykorzystano produkty LED line®. W każdym wpisie podajemy szczegółowe informacje dotyczące produktów wykorzystanych w danym projekcie, a także nazwę inwestycji oraz jej lokalizację. Jeżeli mają Państwo zdjęcia ukończonych aranżacji, w których zastosowane zostało nasze oświetlenie, zapraszamy do przesłania ich na nasz adres mailowy. Po weryfikacji opublikujemy je w galerii, podając również informacje na temat autora projektu i danych kontaktowych.

Dostęp do platformy BIMobject

Od dłuższego czasu LED line® korzysta z usług platformy BIMobject, która służy do wymiany informacji z użytkownikami chmury BIM – architektami, projektantami wnętrz oraz wykonawcami. Nasze oświetlenie może być zatem wykorzystywane w Państwa projektach tworzonych w platformie, m.in. w projektach nowoczesnego salonu z oświetleniem LED, stylowej łazienki lub sypialni.

Dostęp do plików DIALux i RELUX

Od wielu lat staramy się podążać za rosnącymi potrzebami naszych partnerów. Głęboko wierzymy, że nieustanna profesjonalizacja oferowanych przez nas produktów pozytywnie wpłynie zarówno na nasz rozwój, jak i zadowolenie współpracujących z nami projektantów oraz architektów. Od momentu, kiedy w 2018 roku stworzyliśmy Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®, staramy się tworzyć pliki oraz bryły fotometryczne, które stanowią nieodzowne wsparcie podczas projektowania oświetlenia.

Wszystkie produkty oświetleniowe dostępne w naszej ofercie posiadają aktualne pliki fotometryczne *.ies oraz *.ldt, które są gotowe do zaimportowania w programach DIALux oraz RELUX. Pliki udostępniamy na stronie każdego produktu w sekcji „pliki do pobrania”. Co więcej, jeśli w przypadku nietypowego projektu architektonicznego standardowe biblioteki okażą się niewystarczające, służymy wsparciem w stworzeniu spersonalizowanej bryły fotometrycznej.

Pobierz bezpłatne oprogramowanie:


 

Kontakt ze specjalistami:

Chętnie nawiążemy współpracę z architektami lub projektantami wnętrz, którzy potrzebują nowoczesnych opraw oświetleniowych, a także wsparcia przy projektowaniu oświetlenia LED w swoich projektach.

Pola oznaczone * są wymagane