Kamienie milowe w naszej działalności

2019

Następuje oficjalne uruchomienie naszego Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®, w którym dział R&D nieustannie wdraża nowe produkty, bada je i dostosowuje ich parametry do standardów jakościowych wytyczanych przez LEDIN.

2018

- Jako pierwsi w kraju stosujemy grafen w konstrukcji lamp LED
- Po raz pierwszy spotykamy się z naszymi partnerami jako wystawca na targach Light+Building we Frankfurcie nad Menem.
- Zmieniamy siedzibę firmy. Na obszarze 3500 m2 znajduje się budynek o powierzchni 1600m2 oraz nowe magazyny. W nowej siedzibie znajduje się laboratorium fotometryczne o powierzchni 140 m2 wraz ze stanowiskiem do pomiaru EMC, showroom, pomieszczenia serwisowo - produkcyjne, przestrzeń biurowa oraz pomieszczenia magazynowe z regałami wysokiego składowania.

2017

Nasz projekt „Profesjonalizacja i poprawa jakości produktów marki LED line® poprzez zapewnienie stałej kontroli parametrów fotometrycznych i elektromagnetycznych, we własnym laboratorium badawczym otrzymuje dofinansowanie z Unii Eurpejskiej w ramach RPO WM 2014-2020.
- Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy do oferty źródła światła oparte na diodach CSP (chip scale package). Niska rezystancja termiczna oraz możliwość umieszczenia diody bezpośrednio na ceramicznej obudowie umożliwia pracę diody przy wyższym natężeniu prądu, co gwarantuje wysoką wydajność świetlną i długoletnią bezawaryjną pracę.
- W lampach UFO High Bay jako źródło światła zastosowaliśmy diody LUMILEDS w wersji o podwyższonej wydajności świetlnej LUXEON 3030 osiągając stabilną skuteczność świetlną całej oprawy na poziomie 120lm/W.

2015

Jako pierwsi stosujemy w jednej diodzie SMD cztery niezależne chipy emitujące światło. W oparciu o ten innowacyjny typ diody LED powstaje elastyczna taśma LED RGBW. Takie rozwiązanie przy zastosowaniu dedykowanych kontrolerów umożliwia wybór dowolnej barwy światła z palety kolorów RGB oraz intensywnego światła białego o wysokich parametrach.

2014

To rok, który przynosi wiele innowacyjnych rozwiązań:
- Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy do oferty rozwiązanie oparte na diodach FILAMENT.
- Tworzymy dział eksportu, pozyskując pierwszych zagranicznych partnerów.
- Po raz pierwszy bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego - ŚWIATŁO w Warszawie.

2013-2014

Wprowadzamy na rynek taśmy LED MULTIWHITE™ z unikalnym rozwiązaniem konstrukcyjnym diody, chronionym patentem na terytorium EU. Taśma ta umożliwia regulacje zakresu temperatury barwowej diody w zakresie 3200-7000K z wykorzystaniem kontrolerów LED.

2011

W styczniu do sprzedaży trafiają pierwsze produkty z logo LED line®. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy na rynek elastyczne taśmy 150 oraz 600 LED z diodami SMD3528 jako źródła światła - dziś przyjęte przez rynek jako standard. Do oferty trafiają również pierwsze modele źródeł led z mocowaniem GU10.

Tworzymy światło przyjazne człowiekowi.

Rozwój, Innowacja, Niezawodność 

Dbamy o Waszą satysfakcję, współpracując z najlepszymi partnerami. Najwyższe standardy jakości są dla nas priorytetem. Misją naszej marki jest: „Dostarczać źródła światła o najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi standardami”.