Nowoczesne oświetlenie pod inwestycje w LED line®

LED line® to jedna z niewielu firm oświetleniowych w Polsce z tak rozbudowanym i nowoczesnym zapleczem technologicznym, które umożliwia nam wspieranie deweloperów i inwestorów w realizacji zaawansowanych inwestycji. W 2018 roku stworzyliśmy Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®, w którym nasz dział R&D wdraża nowe produkty, a także dostosowuje ich parametry do standardów jakościowych LED line®.

Dążymy do stałego rozwoju naszej oferty produktowej, jak również usług związanych z projektowaniem profesjonalnego oświetlenia pod inwestycje. Nasz zespół specjalistów oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie konsultacji, projektowania oświetlenia, a także wyboru odpowiedniego wariantu cenowego, który będzie najbardziej opłacalny dla danej inwestycji.

W jakich inwestycjach wspieramy naszych partnerów?

• PRZESTRZENIE BIUROWO-USŁUGOWE

W naszym portfolio znaleźć można także kompleksowe projekty oświetlenia w nowoczesnych biurach, lokalach usługowych, jak również obiektach przemysłowych. Chętnie doradzamy naszym partnerom w kwestiach aranżacji oświetlenia w danym obiekcie, tworząc w ten sposób przestrzeń niezwykle estetyczną, funkcjonalną i ergonomiczną.

• HOTELE

Od wielu lat współpracujemy z inwestorami i deweloperami, a także z wykonawcami, architektami i projektantami, proponując im najlepsze rozwiązania oświetleniowe do danego obiektu hotelowego. Wspólnymi siłami oświetlamy nowoczesne przestrzenie hotelowe i wyposażamy w źródła światła apartamenty, restauracje i sale konferencyjnie. Chętnie pomagamy w doborze oświetlenia meblowego, jak również dekoracyjnego. Wszystkie źródła światła LED line® posiadają niezbędne certyfikaty, które umożliwiają stosowanie ich w przestrzeniach hotelowych.
 

• RESTAURACJE I SALE BANKIETOWE

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdego lokalu gastronomicznego jest dobre oświetlenie. W naszej ofercie posiadamy duży wybór wysokiej jakości produktów oświetleniowych, które dodadzą wnętrzom blasku, a także stworzą w nich przytulny, niepowtarzalny klimat. Nasi specjaliści udzielają inwestorom i deweloperom niezbędnych wskazówek na temat doboru oświetlenia, a także odpowiadają na wszelkie pytania związane z instalacjami elektrycznymi w lokalach restauracyjnych.
 

Korzyści płynące ze współpracy z LED line®

Rzetelna obsługa i terminowe dostawy

W trosce o zadowolenie z produktów i usług LED line® gwarantujemy naszym kontrahentom rzetelność i terminowość wszystkich dostaw. Co ważne, zamówienia składane poprzez platformę B2B do godziny 13 wysyłane są tego samego dnia. Dzięki temu ponad 95% wszystkich produktów jest gotowa do wysyłki jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

Dostęp do pełnej bazy produktów

Nasi kontrahenci mogą korzystać z bazy starannie wyselekcjonowanych produktów oświetleniowych, które powstały z myślą o montażu we wszystkich typach inwestycji. Wśród ponad 500 produktów dostępnych w naszej ofercie znaleźć można:

•  oprawy przemysłowe LED,
•  taśmy LED,
•  źródła światła LED,
•  panele LED,
•  oprawy sufitowe,
•  moduły LED.

Co więcej, cały czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe pozycje, dopasowując je do rosnących potrzeb klientów. Warto również wspomnieć, że współpracujący z nami inwestorzy i deweloperzy mogą liczyć na nasze wsparcie podczas tworzenia rozwiązań oświetleniowych stworzonych specjalnie na życzenie danego klienta. Wszystko po to, by maksymalnie odciążyć inwestora w kwestiach związanych z oświetleniem. 

Dostęp do platformy BIMobject

LED Line® jest czynnym użytkownikiem platformy BIMobject, która przeznaczona jest do wymiany informacji w chmurze BIM, w tym głównie z architektami, projektantami wnętrz i inwestorami. Nasze produkty oświetleniowe mogą być zatem wykorzystywane w Państwa projektach, co stanowi duże udogodnienie na etapie projektowania przestrzeni inwestycyjnych.

 

• Nowoczesne zaplecze technologiczne

Posiadamy własne laboratorium, w którym przeprowadzane są zaawansowane badania związane z oceną jakości i parametrów technicznych oświetlenia produkowanego w LED line®. Dzięki rozbudowanym procesom produkcyjnym jesteśmy w stanie tworzyć produkty spełniające wszelkie wymagania klientów, dbając przy tym o ich funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

W Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line® tworzymy również pliki i bryły fotometryczne, które są niezbędne podczas projektowania oświetlenia pod inwestycję. Wszystkie produkty zaprezentowane w naszej ofercie posiadają aktualne pliki fotometryczne *.ies oraz *.ldt, gotowe do tego, by importować je w programach DIALux oraz RELUX – dostępne są w sekcji „pliki do pobrania”. W przypadku nietypowych projektów architektonicznych tworzymy dla naszych kontrahentów personalizowane bryły fotometryczne.


 

Pobierz bezpłatne oprogramowanie:


 

Inwestorów i deweloperów zainteresowanych współpracą z LED Line® zachęcamy do wypełnienia formularza:

Chce otrzymać katalog na podane dane adresowe

Pola oznaczone * są wymagane