Kręgielnia w Ostrołęce

Kręgielnia Łubudu w Ostrołęce to jeden z niewielu takich lokali w Polsce, który zachwyca świetnie zaaranżowaną, nowoczesną przestrzenią bowlingową, a także ciekawie dobranym oświetleniem dekoracyjnym.

Zobacz

Budynek biurowy producenta drzwi automatycznych Reko GmbH & Co. KG

Prawidłowo dobrane instalacje oświetleniowe w przestrzeniach biurowych to gwarancja lepszej wydajności pracowników, a zarazem ich komfortu widzenia oraz bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Zobacz

Modernistyczne wnętrza w blasku światła LED line®

Odpowiednio dobrane, kompleksowe oświetlenie to podstawa przytulnego klimatu w domowych wnętrzach. Wybierając kilka wzajemnie uzupełniających się produktów, jesteśmy w stanie zaaranżować przestrzeń nie tylko spójną wizualnie, ale także niezwykle…

Zobacz

Małe rozmiary - wielkie możliwości

Lampa posiada funkcję sterowania zarówno za pomocą pilota, ale też poprzez telefon (również na odległość), reaguje na dźwięk oraz wyłącza się w wyznaczonym przez użytkownika czasie dzięki funkcji timera.

Zobacz

Dobre samopoczucie pacjentów to podstawa

Prawidłowe oświetlenie stanowisk pracy, recepcji i poczekalni wpływa na pracę całego zespołu.

Zobacz

Hala Targowa Feniks w Ostrołęce

Hala Targowa Feniks jest jednym z bardziej rozpoznawalnych budynków w Ostrołęce. Głównym założeniem przy projektowaniu oświetlenia było odpowiednie doświetlenie ciągów komunikacyjnych oraz stoisk targowych.

Zobacz

Drukarnia Atram

Drukarnia Atram stworzyła jeden z największych i najbardziej innowacyjnych zakładów zajmujących się drukiem oraz przetwórstwem papieru w Polsce. Tym samym postawiła na wysoką wydajność produktu oraz bezpieczeństwo pracowników.

Zobacz

GALERIA BURSZTYNOWA W OSTROŁĘCE

Oświetlenie ciągów komunikacyjnych w Galeriach Handlowych powinno sprawiać, aby klient czuł się komfortowo i bardzo indywidualnie, a w przyszłości chętnie wracał do takiego miejsca.

Zobacz

Solidne oprawy przemysłowe LED Line® High Bay w sali gimnastycznej w Lelisie

Sala gimnastyczna wymagała źródeł światła odpowiednio dobranych do potrzeb osób z niej korzystających.

Zobacz

Niezwykły klimat w Kinie Millenium w Łomży w świetle produktów LED Line®

Kino Millenium to obiekt, który łączy w sobie nowoczesność i prostą elegancję. Założeniem projektu było dostosowanie oświetlenia do architektury wnętrza budynku.

Zobacz