Oświetlenie łazienki - taśmy COB, projekt prywatny

W Miliczu, w Polsce, zrealizowano projekt oświetleniowy, który skupiał się na wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań LED w celu zapewnienia wysokiej jakości oświetlenia.

Zobacz

Dwór Czernia

W Dworze Czernia, położonym w miejscowości Czernia w Polsce, przeprowadzono projekt oświetleniowy, który miał na celu stworzenie eleganckiej i przytulnej atmosfery dla gości.

Zobacz

Dom weselny - WALEK, MORDARKA

W Domu Weselnym Walek, położonym w Mordarce, Polska, przeprowadzono projekt oświetleniowy, który miał na celu stworzenie atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni dla gości.

Zobacz

Klub Sportowy Polan Żabno

W ramach dążenia do poprawy jakości oświetlenia oraz efektywności energetycznej, Klub Sportowy Polan Żabno przeprowadził modernizację swojego systemu oświetleniowego.

Zobacz

III LO w Ostrołece

W ramach projektu mającego na celu poprawę jakości oświetlenia oraz zwiększenie efektywności energetycznej, III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce przeprowadziło modernizację systemu oświetleniowego w swoich pomieszczeniach.

Zobacz

Hala Sportowo Widowiskowa im. A. Gołasia w Ostrołęce

W kwietniu 2023 roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce przeprowadził modernizację systemu oświetleniowego w dwóch kluczowych obiektach sportowych: Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia oraz Hali Sportowej im. Mieczysława…

Zobacz

Hala sportowa w Wojciechowicach w Ostrołęce

W dniu 19 kwietnia 2023 roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce, finansowany z budżetu Miasta Ostrołęki, przeprowadził modernizację systemu oświetleniowego w dwóch ważnych obiektach sportowych: Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza…

Zobacz

Hala sportowa Rokometni klub Radovljica, Słowenia

Dnia 14 grudnia 2022 roku, Srednja gostinska in turistična šola Radovljica, szkoła średnia położona w Radovljica w Słowenii, przeprowadziła modernizację systemu oświetleniowego w swojej sali gimnastycznej.

Zobacz

Arnz Flott GmbH

W Remscheid, Niemcy, firma Arnz FLOTT GmbH, specjalizująca się w produkcji maszyn do obróbki metali, przeprowadziła projekt oświetleniowy w swojej hali produkcyjnej, wykorzystując nowoczesne oprawy LED typu UFO High Bay marki LED line.

Zobacz

Arena Solin

W Centrum Sportowym w Solin, Chorwacji, przeprowadzono modernizację systemu oświetleniowego, wykorzystując nowoczesne rozwiązania oświetleniowe marki LED line.

Zobacz