Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | D |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 5 W |
| Napięcie | 170-250 V AC |
| Temperatura barwy światła | 3000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wydajność świetlna | 140 |
| Kolor | Biały |
| Materiał (obudowa) | Ceramika |
| Materiał (klosz) | szkło |
Pytania do produktu
Żarówka LED E14 3000K 5W 700lm 230V 220° C37 Ceramika PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





