Taśma LED 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 30m 1400lm/m PRIME
Kod produktu 211001
-
Klasa energetyczna
Taśma LED LED line PRIME 528 COB to innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe, oferujące doskonałą jakość światła dzięki zastosowaniu technologii COB. Przy pełnej mocy 14 W na metr i długości 30 m, zapewnia strumień świetlny wynoszący 1400 lm. Barwa światła 3000 K tworzy przyjemną atmosferę. Klasa efektywności energetycznej F oraz współczynnik odwzorowania barw Ra na poziomie 90 gwarantują wysoką wydajność.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | F |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 14 W / m |
| Napięcie | 24 V DC |
| Temperatura barwy światła | 3000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Sekcja cięcia | 4,6 cm |
| Wydajność świetlna | 100 |
Pytania do produktu
Taśma LED 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 30m 1400lm/m PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





