Taśma LED 480 COB 24V 3000K 11W IP20 8mm 5m 1100lm/m PRIME
Kod produktu 210943
-
Klasa energetyczna
Taśma LED 480 COB 24V 3000K 11W PRIME od marki LED line PRIME to doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologii COB osiągnięto wysoką wydajność świetlną wynoszącą 1100 lm na metr, co zapewnia intensywne, białe światło o temperaturze barwy 3000 K. Taśma charakteryzuje się kątem rozsyłu światła wynoszącym 180°, co umożliwia równomierne oświetlenie przestrzeni.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | F |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 11 W / m |
| Napięcie | 24 V DC |
| Temperatura barwy światła | 3000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Wydajność świetlna | 100 |
Pytania do produktu
Taśma LED 480 COB 24V 3000K 11W IP20 8mm 5m 1100lm/m PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





