Taśma LED 320 COB 24V 6500K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Kod produktu 211056
-
Klasa energetyczna
Taśma LED 320 COB 24V 6500K 5W PRIME to innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe, które charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz efektywną wydajnością świetlną wynoszącą 100 lm/W. Dzięki barwie światła 6500 K osiągnięto doskonałe odwzorowanie kolorów, co sprawia, że jest idealna do różnorodnych zastosowań wnętrzarskich. Produkt zapewnia równomierne rozsyłanie światła przy kącie świecenia wynoszącym aż 180°.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | F |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 5 W / m |
| Napięcie | 24 V DC |
| Temperatura barwy światła | 6500 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Wydajność świetlna | 100 |
Pytania do produktu
Taśma LED 320 COB 24V 6500K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





