Taśma LED 320 COB 24V 4000K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Kod produktu 211049
-
Klasa energetyczna
Taśma LED 320 COB 24V 4000K 5W PRIME marki LED line PRIME to innowacyjny produkt o efektywności świetlnej wynoszącej 100 lm/W, zapewniający jasne i naturalne światło białe o temperaturze barwy 4000 K. Dzięki zastosowaniu technologii COB, oferuje doskonałą jakość oświetlenia bez efektu migotania oraz wysokim współczynniku odwzorowania barw Ra na poziomie 90. Wpływa to na komfort wizualny oraz estetykę wnętrz.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | F |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 5 W / m |
| Napięcie | 24 V DC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Sekcja cięcia | 5 cm |
| Wydajność świetlna | 100 |
Pytania do produktu
Taśma LED 320 COB 24V 4000K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





