Track light LUMICANTO 6-20W CCT 36/60° biały PRIME
Kod produktu 210523
-
Klasa energetyczna
Oprawy Lumicanto w wersji 6-20W charakteryzują się szeroką gamą wersji dostępnych w jednej oprawie. Dzięki możliwości regulacji temperatury barwowej w zakresie: 3000K / 4000K / 6000K, 8 różnym ustawieniom mocy w zakresie: 6-20W oraz 2 typom reflektora dostępnym w zestawie: 36 i 60° oferuje 48 różnych wersji ustawień. Temperaturę barwową reguluje się za pomocą przełącznika na zasilaczu.
Moc ustawia się za pomocą przełącznika DIP Switch, również znajdującego się na zasilaczu, do którego można uzyskać szybki i łatwy dostęp, po prostu podnosząc pokrywę bezpieczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności pod względem koloru, mocy i kąta wiązki, oprawy z serii LUMICANTO idealnie nadają się do oświetlania powierzchni biurowych, galerii handlowych, muzeów i nowoczesnego wystroju wnętrz.
Wysoki współczynnik Ra>90 idealnie nadaje się do eksponowania oświetlanych powierzchni i obiektów, zapewniając wierne oddawanie barw. Zastosowane najwyższej jakości komponenty, takie jak didoy Bridgelux i zasilacz KGP, gwarantują wysoką skuteczność świetlną i trwałość.
Dostępne kolory: biały, czarny
*Gwarancja może zostać wydłużona do 7 lat po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | E |
| Gwarancja | 5/7* |
| Moc | 6-20 W |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Temperatura barwy światła | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wydajność świetlna | 100 |
| Kolor | Biały |
| Materiał (obudowa) | Aluminium |
| Materiał (klosz) | szkło transparentne |
Pytania do produktu
Track light LUMICANTO 6-20W CCT 36/60° biały PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





