Naświetlacz PHOTON 4000K 50W 5000lm 120° IP65 LITE
Kod produktu 203549
-
Klasa energetyczna
LED line LITE Naświetlacz PHOTON 50W 4000K 5000lm to profesjonalny, wodoszczelny naświetlacz przemysłowy, stworzony do oświetlenia budynków i hal przemysłowych. Dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu oraz efektywności energetycznej, jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Ten naświetlacz LED line LITE charakteryzuje się mocą 50W oraz temperaturą barwy światła wynoszącą 4000K. Dzięki kątowi świecenia wynoszącemu 120° i wysokiej wydajności świetlnej (100 lm/W), zapewnia równomierne oświetlenie obszaru.
Dodatkowo posiada trwałą obudowę wykonaną z odlewanego aluminium oraz hartowane szkło klosza, co gwarantuje długotrwałą funkcjonalność. Naświetlacz PHOTON wyposażony został także w funkcje jak regulacja obszaru wykrywania czy brak efektu migotania. Dzięki temu zapewnia nie tylko doskonałe oświetlenie, ale również komfort użytkowania. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją, co dodatkowo potwierdza jego solidność i jakość wykonania.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | E |
| Gwarancja | 3 |
| Moc | 50 W |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wydajność świetlna | 100 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał (obudowa) | Odlew aluminium |
| Materiał (klosz) | Szkło hartowane |
Pytania do produktu
Naświetlacz PHOTON 4000K 50W 5000lm 120° IP65 LITE
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





