Oprawa liniowa EXECULINE 4000K 30W 3900lm 96° IP20 120cm biała PRIME
Kod produktu 207806
-
Klasa energetyczna
EXECULINE to nowoczesna oprawa liniowa, idealna do biur i przestrzeni handlowych. Oferuje moc 30 W, strumień świetlny 3900 lm i białą barwę światła (4000 K). Wykonana z wytrzymałego aluminium i materiału rozpraszającego światło, zapewnia równomierne oświetlenie pod kątem 96°. Przewód zasilający o długości 100 cm oraz zestaw regulowanych wieszaków o długości 100 cm pozwalają na dostosowanie sposobu montażu zwieszanego.
Charakteryzuje się żywotnością do 50 000 godzin i współczynnikiem oddawania barw Ra80.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | D |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 30 W |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wydajność świetlna | 130 |
Pytania do produktu
Oprawa liniowa EXECULINE 4000K 30W 3900lm 96° IP20 120cm biała PRIME
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





