Oprawa Highbay UFO T 4000K 100W 15000lm 60° IP65 czarna LITE 1-10V
Kod produktu 244018
-
Klasa energetyczna
Lampa LED line UFO T 100W marki LED Line PRIME to wysokiej jakości oświetlenie, które doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, że jest nieściemnialna oraz ma kompatybilny typ ściemniacza 1-10V, można regulować intensywność światła w zależności od potrzeb. Lampa charakteryzuje się temperaturą barwy światła wynoszącą 4000 K oraz mocą 100 W, co zapewnia wysoką wydajność świetlną wynoszącą aż 150 lm/W. Korpus lampy wykonany został z aluminium, natomiast klosz z poliwęglanu, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Dioda SMD3030 producenta CREE emituje białe światło o kolorze czarnym. Lampa posiada klasę szczelności IP65 i stopień ochrony IK8. Dodatkowo oferuje funkcję ściemniania oraz gwarancję producenta na okres 5 lat. Zastosowanie tej lampy pozwala zaoszczędzić energię dzięki wysokiej efektywności energetycznej oraz trwałości osiągającej aż do 50000 godzin pracy.
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | D |
| Gwarancja | 5 |
| Moc | 100 W |
| Napięcie | 100-277 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Wydajność świetlna | 150 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał (obudowa) | Aluminium |
| Materiał (klosz) | Poliwęglan |
Pytania do produktu
Oprawa Highbay UFO T 4000K 100W 15000lm 60° IP65 czarna LITE 1-10V
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





