Oprawa hermetyczna TRI-PROOF 4000K 90W 10800lm IP65 150cm szara LITE
Kod produktu 477637
-
Klasa energetyczna
Oprawa LED TRI-PROOF 90W 4000K 1550mm marki LED line LITE to lampa przemysłowa o wyjątkowej lekkości, wytrzymałości i łatwości montażu. Jej temperatura barwowa wynosi 4000K, a długość to 1550mm. Moc lampy to 90W. Dzięki obudowie i kloszowi z materiału poliwęglanowego, lampa cechuje się lekkością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oprawy TRI-PROOF posiadają złącze FAST CONNECTOR umożliwiające szybkie podłączenie do zasilania i zapewniające hermetyczne połączenie kabla zasilającego.
Zastosowane w lampie nowoczesne diody typu 2835 emitują mocne światło przy niskim poborze mocy. Kąt świecenia wynosi 120°, a dzięki technologii FLICKER FREE eliminowany jest efekt migotania światła. Te hermetyczne oprawy LED dedykowane są do stosowania w halach, magazynach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, garażach oraz budynkach gospodarczych. Mogą być wykorzystywane zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz budynków, ze względu na temperaturę pracy wynoszącą -20 ÷ 40 °C. Warto również podkreślić letnią gwarancję producenta na produkt.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | E |
| Gwarancja | 3 |
| Moc | 90 W |
| Napięcie | 185-265 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wydajność świetlna | 120 |
| Kolor | Biały |
| Materiał (obudowa) | Poliwęglan |
| Materiał (klosz) | Poliwęglan |
Pytania do produktu
Oprawa hermetyczna TRI-PROOF 4000K 90W 10800lm IP65 150cm szara LITE
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





