Oprawa hermetyczna TRI-PROOF 4000K 40W 4800lm IP65 120cm szara LITE PIR
Kod produktu 477651
-
Klasa energetyczna
Oprawa TRI-PROOF 40W 4000K 1250mm PIR to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, dedykowane przede wszystkim dla obiektów medycznych, branży spożywczej, przemysłowych i magazynów. Lampa wyróżnia się nie tylko lekkością i wytrzymałością, ale także prostotą montażu. Jej temperatura barwowa wynosi 4000 K, a długość to 1250 mm. Moc tego modelu to 40 W.
Oprawa współpracuje z czujnikiem ruchu PIR o maksymalnym zasięgu działania do 8 metrów. Dzięki wykonaniu obudowy i klosza lampy z poliwęglanu, produkt cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo lampa posiada złącze FAST CONNECTOR umożliwiające szybkie podłączenie do zasilania. Zastosowano w niej nowoczesne diody LED oraz technologię FLICKER FREE zapewniającą eliminację efektu migotania światła. Produkt idealnie sprawdzi się w halach, magazynach, a nawet na zewnątrz przy temperaturze pracy od -20 do +40°C.
Pliki do pobrania
Parametry techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | E |
| Gwarancja | 3 |
| Moc | 40 W |
| Napięcie | 185-265 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wydajność świetlna | 120 |
| Kolor | Biały |
| Materiał (obudowa) | Poliwęglan |
| Materiał (klosz) | Poliwęglan |
Pytania do produktu
Oprawa hermetyczna TRI-PROOF 4000K 40W 4800lm IP65 120cm szara LITE PIR
Brak odpowiedzi dla tego produktu – zadaj pytanie jako pierwszy.
Zostań
partnerem B2B
Dołącz do nas
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.
Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.





