Track light Linear LUMICANTO 30-42W 3CCT(3K/4K/6K) 90° IP20 120cm juodas PRIME
Produkto kodas 218284
-
Energijos klasė
Lumicanto Linear yra novatoriška LED linijinė šviestuvo sistema, kuri redefinuoja estetiką ir funkcionalumą bėginių sistemų. Jos didžiausias privalumas yra unikali konstrukcija, leidžianti šviesos modulį pasukti 20 laipsnių kampu, kas leidžia tiksliai apšviesti parduotuvių lentynas, biurus ar ekspozicijas, nesukeliant būtinybės perkelti visą bėgį. Ultra plono prijungimo vežimėlio naudojimas užtikrina, kad šviestuvas nesiskiria nuo bėginių laidų, sukuriant su jais vientisą, minimalistinę liniją, kas yra svarbu šiuolaikiniuose architektūriniuose projektuose. Produktas siūlo nepaprastą universalumą dėl Multi-Power funkcijos, leidžiančios pasirinkti vieną iš keturių galių (30/34/38/42W), ir 3CCT jungiklio (3000K/4000K/6000K) spalvos temperatūros keitimui. Puikus spalvų atkūrimas Ra90 lygyje garantuoja, kad apšviesti objektai atrodo natūraliai ir patraukliai. Montavimas yra be įrankių ir suderinamas su populiariausiomis 3 fazių sistemomis, o galimybė perkelti šviestuvą į priekį-atgal po užrakinimo suteikia montuotojui visišką laisvę planuojant.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 30 W, 34 W, 38 W, 42 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000-4000-6000 K |
| Šviesi spalva | CCT |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 120 |
| Spalva | juodas |
Klausimai apie produktą
Track light Linear LUMICANTO 30-42W 3CCT(3K/4K/6K) 90° IP20 120cm juodas PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





