Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | F |
| Garantija | 3 |
| Galia | 30 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP44 |
| Šviesos efektyvumas | 100 |
| Medžiaga (korpusas) | Aliuminio liejinys |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Grūdintas stiklas |
Klausimai apie produktą
LED line LUMINO 4000K 30W 3000lm 120° IP44 LITE judesio jutiklis
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





