Lub? lempa LEDIS 3CCT(3K/4K/6K) 12/16W 1600lm apvali IP65 balta PRIME jud?jimo jutiklis MV
Produkto kodas 218734
-
Energijos klasė
LEDIS lubos su reguliuojamu galingumu 12/16W prekės ženklas LED line PRIME yra puikus sprendimas išorinių ir vidinių erdvių apšvietimui. Pasirinkus šviesos spalvos temperatūrą 3000 K, 4000 K ir 6000 K, galima pritaikyti prie aplinkos pobūdžio. Su vienu produktu galime sukurti net 6 skirtingas konfigūracijas (2 galingumo variantai ir 3 spalvos).
Konstrukcija taip pat leidžia įrengti šviestuvą su vidiniu mikrobangų judesio jutikliu ir avarinio moduliu, atskirai arba komplekte, kas papildomai didina funkcionalumą ir leidžia taikyti vieningą sprendimą objekte, nesukeliant papildomų elementų poreikio.
Lampa pasižymi šviesos efektyvumu, kuris siekia 100 lm/W, užtikrinant tinkamą šviesos srautą.
Lampa turi sandarumo klasę IP65 ir atsparumą IK08, kas garantuoja jos ilgaamžiškumą ir atsparumą atmosferos sąlygoms. Be to, ji nesukelia mirgėjimo ar stroboskopinio efekto, kas teigiamai veikia naudojimo komfortą. Dėl aukštos kokybės ir gamintojo garantijos laikotarpiui 5 metai, galima džiaugtis ryškiu apšvietimu daugelį metų.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 12 W, 16 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Šviesos efektyvumas | 100 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
Klausimai apie produktą
Lub? lempa LEDIS 3CCT(3K/4K/6K) 12/16W 1600lm apvali IP65 balta PRIME jud?jimo jutiklis MV
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





