Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 15-36 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 150 |
| Medžiaga (korpusas) | Metalas |
| Avarinis modulis | TAIP |
Klausimai apie produktą
Panel Backlit DIORA 4000K 15-36W 2250-5040lm IP20 UGR<16 60x60cm baltas PRIME avarinis modulis CAW 3h AT CNBOP
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





