Panelis rėmas 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm kvadratas PRIME DALI
Produkto kodas 249181-DALI
-
Energijos klasė
Panel LED line PRIME su galia 40W 4000K užtikrina aukštą šviesos srautą, siekiantį 3200 lumenų, kas lemia efektyvų erdvės apšvietimą. Pagamintas iš aliuminio ir polikarbonato, pasižymi ilgaamžiškumu ir moderniu kvadratinio formato dizainu.
Dėl 120° apšvietimo kampo ir aukšto spalvų atvaizdavimo koeficiento Ra, siekiančio 80, siūlo nepaprastai natūralią ir malonią šviesą.
DALI versija.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | F |
| Garantija | 5 |
| Galia | 40 W |
| Įtampa | 175-250 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 80 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
| DALI | TAIP |
Klausimai apie produktą
Panelis rėmas 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm kvadratas PRIME DALI
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





