Panel Backlit 4CCT (2,7/3/4/5K) 34/36/38/40W 5300lm UGR<19 60x60cm baltas PRIME
Produkto kodas 216846
-
Energijos klasė
Panel Backlit versijoje Power Switch + 4CCT yra moderni apšvietimo įranga, sukurta atsižvelgiant į reikalavimus biurams, švietimo ir komercinėms erdvėms. Dėl galios reguliavimo 4 diapazonuose: (34W / 36W / 38W / 40W) ir keturių šviesos spalvų nustatymų (2700K / 3000K / 4000K / 5000K), lengvai pritaikysite parametrus konkrečioms sąlygoms ir vartotojų poreikiams. Ji siūlo efektyvumą iki 132 lm/W, todėl maksimalus srautas, kurį galime pasiekti, yra net 5300lm 4000K spalvai. Efektyvumas kitoms spalvoms yra atitinkamai: 120lm/W 2700K, 125lm/W 3000K ir 130lm/W 5000K spalvai.
Ypatingai svarbus šio panelio aspektas yra žemas UGR<19 rodiklis. Tai reiškia, kad tai yra produktas su ribotu akinančiu poveikiu, kas daro įtaką darbo komfortui ir bendrai apšvietimo kokybei tam tikroje patalpoje.
Dėl aukštos kokybės komponentų siūlome 5 metų garantiją ir tarnavimo laiką iki 75000h.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
|
*Garantija gali būti pratęsta iki 7 metų po registracijos produkto gamintojo svetainėje. |
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5/7* |
| Galia | 34 W, 36 W, 38 W, 40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 2700-3000-4000-5000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 133 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
Klausimai apie produktą
Panel Backlit 4CCT (2,7/3/4/5K) 34/36/38/40W 5300lm UGR<19 60x60cm baltas PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





