Panelis Backlit 4000K 40W 4800lm IP65 60x60cm baltas PRIME
Produkto kodas 218598
-
Energijos klasė
Panel Backlit serijos LED line PRIME yra apšvietimo įrenginys, pasižymintis aukšta gamybos kokybe ir labai dideliu šviesos srautu, užtikrinančiu patogų apšvietimą nustatytoje erdvėje. Įrenginys turi backlit konstrukciją, tai reiškia, kad LED diodai yra įmontuoti korpuso gale, užtikrinantys aukštą ir tolygų šviesos srautą, kartu su IP65 apsaugos klase. Naudojant aukštos efektyvumo SMD LED 2835 diodus, šviesos efektyvumas siekia 120 lm/W, tai reiškia, kad įrenginys, suvartodamas 40W galios, suteikia šviesą su srautu net 4800 lm. Tvirtai pagaminta korpusas garantuoja atsparumą lenkimams ir deformacijoms. Labai ilgas tarnavimo laikas, nustatytas L70B50 parametru, siekia 75.000 valandų, buvo pasiektas dėl aukštos kokybės šviesos šaltinių ir maitinimo šaltinio. Dėl to suteikiama 5 metų garantija įrenginiui.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Šviesos efektyvumas | 120 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
Klausimai apie produktą
Panelis Backlit 4000K 40W 4800lm IP65 60x60cm baltas PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





