Panel Backlit 4000K 34W 4760lm 62x62cm baltas UGR<19 PRIME 0-10V
Produkto kodas 204522-010V
-
Energijos klasė
LED linija PRIME Panel Apšviestas galia 34W, užtikrina optimalų apšvietimą 4000K spalvų temperatūroje. Panelis generuoja įspūdingą šviesos srautą, siekiantį 4760 lumenų, todėl puikiai tinka įvairioms taikymo sritims.
Ypatingai svarbus šio panelio aspektas yra žemas UGR<19 rodiklis. Tai reiškia, kad tai yra produktas su ribotu akinimu, kas daro įtaką darbo komfortui ir bendrai apšvietimo kokybei tam tikroje patalpoje. Sukurtas specialiai Vokietijos rinkai - 62x62cm, panelis yra lengvai montuojamas ir puikiai tinka daugumai biurų, prekybos ar komercinių erdvių.
Kitas šviestuvų privalumas yra jų geri techniniai parametrai. Panelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, o LED diodai ir maitinimo šaltinis garsios markės Lifud su 0-10V valdymu.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5 |
| Galia | 34 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 140 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
Klausimai apie produktą
Panel Backlit 4000K 34W 4760lm 62x62cm baltas UGR<19 PRIME 0-10V
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





