Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Lankstinukai
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5 |
| Galia | 34 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 140 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
| Avarinis modulis | TAIP |
Klausimai apie produktą
Panelis Backlit 4000K 34W 4760lm IP20 62x62cm baltas UGR<19 PRIME avarinis modulis LAW 3h AT
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





