Panelis Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 30x120cm baltas Antsieninis/Po siene LITE
Produkto kodas 203945
-
Energijos klasė
BACKLIT 2in1 serijos LED line LITE paneliai yra profesionalūs apšvietimo įrenginiai, pasižymintys aukšta gamybos kokybe ir apšvietimo parametrais, viršijančiais rinkos standartus. Korpuso konstrukcija leidžia tiesioginį paviršinį montavimą be papildomų montavimo rėmų. Dydis taip pat leidžia montuoti įleidžiamu būdu Armstrong pakabinamų lubų sistemoje. Optimalus kokybės/kainos santykis užtikrina, kad tai yra universalūs ir plačiai naudojami sprendimai biuruose, komercinėse erdvėse, mokyklose, institucijose ir viešojo naudojimo įstaigose.
Aukšta LED diodų ir maitinimo šaltinių kokybė, daugybę kartų intensyviai testuota, užtikrina stabilų veikimą visą eksploatacijos laikotarpį.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Lankstinukai
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | E |
| Garantija | 3 |
| Galia | 40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 100 |
| Medžiaga (korpusas) | Metalas |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
Klausimai apie produktą
Panelis Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 30x120cm baltas Antsieninis/Po siene LITE
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





