Apšviestas skydas 4000K 40W 4800lm IP20 30x120cm baltas PRIME avarinis modulis CAW 3h AT CNBOP
Produkto kodas 201330-CAW3HAT
-
Energijos klasė
Panel Backlit 40W yra pažangus apšvietimo sprendimas, turintis 40W galią, skleidžiantis baltą šviesą su 4000K temperatūra ir 4800 lm šviesos srautu. Jis turi 120° šviesos spindulio kampą, kuris užtikrina optimalų šviesos paskirstymą. Pagamintas iš aliuminio ir polistireno, pasižymi aukšta gamybos kokybe ir ilgaamžiškumu iki 75 000 valandų eksploatacijos. Siūlo spalvų atkartojimo koeficientą Ra 80 ir energijos efektyvumo klasę D.
Versija su avariniu moduliu 3H + AT ir CNBOP sertifikatu.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5/7* |
| Galia | 40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 120 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polistirenas |
| Avarinis modulis | TAIP |
Klausimai apie produktą
Apšviestas skydas 4000K 40W 4800lm IP20 30x120cm baltas PRIME avarinis modulis CAW 3h AT CNBOP
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





