Highbay lempa PYRO High Temp 4000K 150W 28500lm 60° IP65 juoda PRIME
Produkto kodas 219908
-
Energijos klasė
PYRO šviestuvai yra produktų serija, prieinama trijose galingumo versijose – 100/150/200W ir trijose skirtingose šviesos sklaidos kampuose, reguliuojamuose lęšiais – 60/90/120 laipsnių.
Aukštas šviesos efektyvumas, siekiantis 190 lm/W, leidžia naudoti mažesnio galingumo variantus vietose, kur anksčiau buvo montuojami didesnio energijos suvartojimo šviestuvai. Mirgėjimo trūkumas užtikrina vartotojų akių saugumą.
Be to, Pyro šviestuvų serija – palyginti su kitais High Bay produktų klasės šviestuvais – gali būti naudojama darbo aplinkoje, kuriose yra aukšta temperatūra, siekianti iki +85 °C.
Produktas pagal užsakymą. Laukimo laikas ~12 savaičių.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | B |
| Garantija | 5 |
| Galia | 150 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Šviesos efektyvumas | 190 |
| Medžiaga (korpusas) | Aluminium |
Klausimai apie produktą
Highbay lempa PYRO High Temp 4000K 150W 28500lm 60° IP65 juoda PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





