Hermetin lempa RANGER 4000K 60-80W 14400lm IP66 150cm pilka PRIME
Produkto kodas 210264
-
Energijos klasė
Hermetinis šviestuvas RANGER, kurio galia siekia 60–80 W, o šviesos srautas – 14 400 lm, yra puikus pasirinkimas reiklioms apšvietimo sąlygoms. Su 4000K šviesos spalva suteikia neutralų, malonų švytėjimą. Dėl IP66 apsaugos klasės ir IK10 atsparumo smūgiams gaminys atsparus vandeniui ir smūgiams. Jam būdingas aukštas energijos efektyvumas (C klasė) ir galios faktorius (PF) 0,9.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
*Garantija gali būti pratęsta iki 7 metų po registracijos produkto gamintojo svetainėje.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5/7* |
| Galia | 60-80 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP66 |
| Šviesos efektyvumas | 180 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
Klausimai apie produktą
Hermetin lempa RANGER 4000K 60-80W 14400lm IP66 150cm pilka PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





