Hermetiška lempa RANGER 4000K 55W 9900lm IP66 150cm pilka PRIME DALI
Produkto kodas 210226-DALI
-
Energijos klasė
Hermetiška lempa RANGER 55W 4000K 9900lm yra efektyvus apšvietimo sprendimas, pasižymintis aukšta IP66 sandarumo klase ir IK10 smūgiams atsparumu. LED technologijos taikymas užtikrina 9900 lumenų šviesos srauto pasiekimą su 55 W galia. Produktas veikia 220-240 V AC įtampoje, o jo spalvos temperatūra yra 4000 K.
DALI versija.
Produktas pagal užsakymą - įgyvendinimas per 4 dienas.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5 |
| Galia | 55 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP66 |
| Šviesos efektyvumas | 180 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
| DALI | TAIP |
Klausimai apie produktą
Hermetiška lempa RANGER 4000K 55W 9900lm IP66 150cm pilka PRIME DALI
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





