Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
*Garantija gali būti pratęsta iki 7 metų po registracijos produkto gamintojo svetainėje.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5/7* |
| Galia | 10-40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP66 |
| Šviesos efektyvumas | 180 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
Klausimai apie produktą
Hermetin lempa RANGER 4000K 10-40W 7200lm IP66 120cm pilka PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





