Hermetin lempa LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm pilka PRIME
Produkto kodas 201279
-
Energijos klasė
LINKER serijos produktai yra hermetiški LED šviestuvai, sukurti specialiai pramoninio apšvietimo, medicinos įstaigų, maisto pramonės įmonių ar sandėlių poreikiams. Pasiekiami penkiais galingumo variantais – 21W, 30W, 40W, 55W ir 80W – leidžia pritaikyti optimalų apšvietimą priklausomai nuo poreikių. Serijiniuose jungimo sistemose maksimalus sujungtų šviestuvų skaičius yra: 21-40W modeliams - 22 vnt., 55W - 16 vnt. ir 80W - 10 vnt.
Dėl šviesos efektyvumo, siekiančio 150 lm/W, užtikrinamas optimalus apšvietimo naudojimas, tuo pačiu suvartojant žymiai mažiau elektros energijos, kas lemia mažesnes elektros sąskaitas ir didesnę pastato energetinę efektyvumą. Papildomas privalumas yra ilgesnis laikas tarp apšvietimo šviestuvų keitimo ir tokiu būdu sumažinamos išlaidos, susijusios su apšvietimo priežiūra.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Lankstinukai
*Garantija gali būti pratęsta iki 7 metų po registracijos produkto gamintojo svetainėje.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | C |
| Garantija | 5/7* |
| Galia | 40 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 5000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Šviesos efektyvumas | 150 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
Klausimai apie produktą
Hermetin lempa LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm pilka PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





