Hermetin lempa LINERIS 4000K 36W 4320lm IP65 120cm pilka 2×1,5mm LITE
Produkto kodas 217553
-
Energijos klasė
LED linija LITE LINERIS yra modernūs LED šviestuvai, pasižymintys aukštu energijos efektyvumu ir ilgaamžiškumu.
Dėl šviesos efektyvumo 120 lm/W ir plataus šviesos spindulio kampo 120° užtikrina tolygų ir patogų apšvietimą.
Jie pasižymi aukšta apsaugos klase IP65 ir atsparumu smūgiams (IK08), todėl yra idealus sprendimas reikalaujančioms erdvėms, tokioms kaip pramoniniai pastatai, sandėliai ir garažai.
Pasiekiami modeliai apima 120 cm variantą (36 W, 4320 lm) dviejose šviesos spalvose: neutrali 4000K ir šalta balta 6500K. Jų ilgaamžiškumas siekia 27 000 valandų, o galios koeficientas 0.9 garantuoja stabilų veikimą ir energijos taupymą.
Šviestuvus galima jungti į nuolatines šviesos linijas, kas leidžia lanksčiai pritaikyti apšvietimą didelėms erdvėms. Galimybė sujungti maksimaliai 22 šviestuvus linijoje. Dėl paprasto montavimo ir tvirtos konstrukcijos LED linija LITE Lineris yra puikus pasirinkimas reikalaujantiems vartotojams.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 3 |
| Galia | 36 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Šviesos efektyvumas | 120 |
| Medžiaga (korpusas) | Polycarbonate |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | Polikarbonatas |
Klausimai apie produktą
Hermetin lempa LINERIS 4000K 36W 4320lm IP65 120cm pilka 2×1,5mm LITE
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





