PRIME LED lempa T8 9W 6500K 1350lm 220-240V 60cm
Produkto kodas 202078-II
-
Energijos klasė
LED T8 9W 6500K LED line PRIME lemputė yra modernus ir energiją taupantis šviesos šaltinis, puikiai tinkantis įvairių interjerų apšvietimui. Dėl SMD2835 diodų naudojimo, lemputė siūlo įspūdingą šviesos srautą, siekiantį 1350 lumenų, esant mažam energijos suvartojimui – vos 9 W. Šviesos spalva su 6500 K temperatūra užtikrina ryškią, baltą šviesą, kuri puikiai tinka darbo patalpose, biuruose ar pramoninėse erdvėse.
Pusiau matinė stiklo danga tolygiai sklaido šviesą 270° kampu, pašalindama mirgėjimo efektą ir užtikrindama komfortą akims. Produktas pasižymi aukštu patvarumu, siekiančiu net 25 000 valandų, ir patikimumu, patvirtintu penkerių metų garantija. Lemputė turi D energijos efektyvumo klasę pagal ES standartus ir įspūdingą šviesos efektyvumą, siekiantį 150 lm/W. Be to, spalvų atgavimo koeficientas Ra ≥80 garantuoja natūralų aplinkos spalvų atkūrimą, todėl ji yra tinkamas pasirinkimas tiek namų, tiek komerciniam naudojimui.
Šviesos srauto išsaugojimo koeficientas, siekiantis net 96%, liudija apie stabilų lemputės veikimą visą naudojimo laikotarpį. Dėl standartinio G13 lizdo, lemputė yra suderinama su dauguma T8 šviestuvų, esančių rinkoje. Lemputė veikia plačiame įtampos diapazone nuo 220 iki 240 V, esant 50/60 Hz tinklo dažniui, kas leidžia ją plačiai naudoti. Mažas stroboskopinis efektas (SVM ≤0,4) dar labiau didina vizualinį komfortą kasdienio naudojimo metu. Produktas parduodamas kolektyvinėje pakuotėje, kurioje yra 25 vnt.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 9 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6500 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 150 |
| Medžiaga (korpusas) | Stiklas |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | stiklas |
Klausimai apie produktą
PRIME LED lempa T8 9W 6500K 1350lm 220-240V 60cm
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





