LED lemputė T8 G13 4000K 18W 2700lm 230V 270° 120cm Stiklas PRIME (Be jungiklio)
Produkto kodas 202085
-
Energijos klasė
LED line T8 18W 4000K 2700lm PRIME lemputė yra modernus šviesos šaltinis, kuris sujungia aukštą efektyvumą su patikimumu. Dėl neutralios šviesos spalvos, kurios temperatūra yra 4000 K, ji puikiai tinka biurų, prekybos ar pramonės erdvių apšvietimui. Išskirdama šviesos srautą, kuris siekia 2700 liumenų, esant 270° apšvietimo kampui, ji užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą patalpoje.
SMD2835 technologijos taikymas ir mirgėjimo efekto nebuvimas garantuoja komfortą naudojant ir akių apsaugą. Produktas turi matinį gaubtą, pagamintą iš tvirto stiklo, kas padidina jo ilgaamžiškumą ir atsparumą pažeidimams. Lemputė pasižymi D energijos efektyvumo klase ir įspūdingu šviesos efektyvumu, siekiančiu net 150 lm/W, kas lemia elektros energijos taupymą. Esant maitinimo įtampai nuo 220 iki 240 V ir darbo dažniui 50/60 Hz, ji puikiai dera su dauguma elektros instaliacijų.
Ilgaamžiškumas, nustatytas iki 25 tūkstančių valandų, ir galimybė atlikti iki 50 tūkstančių įjungimo/išjungimo ciklų liudija apie jos ilgaamžiškumą ir patikimumą kasdieniame naudojime. Lemputė buvo sukurta pagal G13 lizdo standartą ir nesiūlo ryškumo reguliavimo (dimming) funkcijos, kas daro ją paprastu sprendimu nuolatiniams apšvietimo sistemoms. Produktas turi penkerių metų gamintojo garantiją, kas patvirtina jo aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Dėl spalvų atspindėjimo koeficiento Ra80 ji užtikrina natūralų spalvų atvaizdavimą apšviestoje erdvėje. IP20 apsaugos klasė lemia, kad lemputė skirta naudoti viduje sausose patalpose.
Lemputė BE ZWORKI.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 18 W |
| Įtampa | 220-240 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 150 |
| Medžiaga (korpusas) | Stiklas |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | stiklas |
Klausimai apie produktą
LED lemputė T8 G13 4000K 18W 2700lm 230V 270° 120cm Stiklas PRIME (Be jungiklio)
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





