Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | G |
| Garantija | 3 |
| Galia | 5 W |
| Įtampa | 220-260 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6500 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Šviesos efektyvumas | 80 |
| Medžiaga (korpusas) | Keramika |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | stiklas |
Klausimai apie produktą
LED linija SMD 5W 6500K 400lm 220-260V 50mm DIMAS
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





