LED line E27 3000K 7W 1000lm 230V 220° G45 Keramika PRIME
Produkto kodas 209695
-
Energijos klasė
LED lemputė E27 7W 3000K LED linija PRIME - tai modernus ir energiją taupantis šviesos šaltinis, atitinkantis net ir pačių reikliausių vartotojų lūkesčius. 7 W galia, o bendras šviesos srautas - 1000 liumenų, užtikrina puikų 142 lm / W našumą. Šiltos 3000 K temperatūros spinduliuojama šviesa užtikrina jaukią atmosferą, idealią gyvenamiesiems interjerams, tokiems kaip gyvenamieji kambariai, miegamieji arba valgomieji.
E 27 cokolis ir klasikinis G45 forma padaryti lemputė labai universalus ir tinka daugumai standartinių apšvietimo įranga. Ilgas gaminio eksploatavimo laikas - iki 30 000 valandų, didelis patikimumo santykis (L70B50), kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą eksploatavimo metu. Beto, mažas stroboskopo poveikis (SVM: 0.4) ir pastebimos mirksi trūkumas suteikia komfortą akis, pašalinti akių nuovargio riziką per ilgesnį buvimo apšviestoje patalpoje. Kolba yra būdingas šviesos kampas 220 °, todėl ji tolygiai paskirsto šviesą erdvėje, efektyviai apšviečia visą kambarį. Kortelė pagaminta iš keramikos ir stiklo alavo užtikrina tvirtą gaminio dizainą ir estetinę išvaizdą.
D energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal 2019-2015 standartą taupo elektros energiją, palyginti su tradicinėmis kaitinamosiomis lempomis. Produktui taikoma gamintojo penkerių metų garantija, kuri pabrėžia jo aukštą kokybę ir patikimumą. PRIME LED lemputė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekonominių, ekologinių.
Failai, kuriuos reikia atsisiųsti
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Energinio efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Garantija | 5 |
| Galia | 7 W |
| Įtampa | 170-250 V AC |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K |
| Šviesi spalva | Balta |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Šviesos efektyvumas | 142 |
| Medžiaga (korpusas) | Keramika |
| Medžiaga (šviestuvo gaubtas) | stiklas |
Klausimai apie produktą
LED line E27 3000K 7W 1000lm 230V 220° G45 Keramika PRIME
Šiam produktui nėra atsakymų – užduokite klausimą pirmieji.
Tapkite B2B partneriu
Prisijunkite prie mūsųJei ieškote galimybių plėtoti savo verslą, turime jums konkretų pasiūlymą: kviečiame prisijungti prie mūsų kaip partnerį, bendradarbiaujantį su mūsų platinimo tinklais.
Kodėl LED line?
Esame ambicinga, dinamiška įmonė, kuri įgyja pripažinimą tiek Lenkijos, tiek tarptautinėje rinkoje. Esame ekspertų komanda, kurianti partneryste grįstus verslo santykius, paremtus pasitikėjimu. Veikiame remdamiesi abipusės naudos principu, o mūsų efektyvumu pagrįstas požiūris užtikrina didesnį pelną.





