LED izzó E14 3000K 5W 700lm 230V 220° C37 Ceramic PRIME
Termékkód 209640
-
Energiaosztály
LED izzó E14 5W 3000K LED vonal PRIME kiváló választás azok számára, akik hatékony fényforrást keresnek. 700 lumenes fénysugarat kínál, amely intenzív és kellemes megvilágítást biztosít 3000 K meleg színben. Tervezése kerámia és üveg garantálja esztétikai megjelenését és tartósságát. 170- 250V feszültséggel működő AC, ez jellemzi a nagy hatékonyság - elérése energiahatékonysági tényező D szinten.
Letöltendő fájlok
LED izzó E14 5W 3000K LED vonal PRIME kiváló választás azok számára, akik hatékony fényforrást keresnek. 700 lumenes fénysugarat kínál, amely intenzív és kellemes megvilágítást biztosít 3000 K meleg színben. Tervezése kerámia és üveg garantálja esztétikai megjelenését és tartósságát. 170- 250V feszültséggel működő AC, ez jellemzi a nagy hatékonyság - elérése energiahatékonysági tényező D szinten.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | D |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 5 W |
| Feszültség | 170-250 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 3000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 140 |
| Anyag (ház) | Kerámia |
| Anyag (lámpaernyő) | üveg |
Kérdések a termékről
LED izzó E14 3000K 5W 700lm 230V 220° C37 Ceramic PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





