LED szalag 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 5m 1400lm/m PRIME
Termékkód 211025
-
Energiaosztály
LED 528 COB 5 méter hosszú és 14 watt kiváló fényhatékonyságot biztosít 100 lm / W 3000 K színhőmérsékletű meleg fényt bocsát ki, amely hangulatos hangulatot teremt a szobákban. 24 V DC feszültséggel működő, magas tartóssága 50.000 óra. Egy 90-es CRI-vel természetes színeket jelöl.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | F |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 14 W / m |
| Feszültség | 24 V DC |
| Fény színhőmérséklete | 3000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Vágószakasz | 4,6 cm |
| Fényhatékonyság | 100 |
Kérdések a termékről
LED szalag 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 5m 1400lm/m PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





