LED szalag 320 COB 24V 4000K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Termékkód 211049
-
Energiaosztály
LED 320 COB 24V 4000K 5W PRIME LED vonal PRIME egy innovatív termék, fényhatásfokkal 100 lm / W, amely világos és természetes fehér fény, a szín hőmérséklete 4000 K A COB technológiának köszönhetően kiváló világítási minőséget biztosít villogás nélkül, és magas Ra színszaporodási együtthatója 90. Ez befolyásolja a vizuális kényelmet és a belső esztétikát.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | F |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 5 W / m |
| Feszültség | 24 V DC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Vágószakasz | 5 cm |
| Fényhatékonyság | 100 |
Kérdések a termékről
LED szalag 320 COB 24V 4000K 5W IP20 8mm 5m 500lm/m PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





